poniedziałek, 30 kwietnia 2012

My trzy...

... czyli moje kuzynki: Ala i Martyna oraz ja, na rodzinnej osiemnastce Martyny :))
W oprawie z boskich papierów Fabulous- Simple Stories- uwielbiam kolekcje, które zawierają zarówno papiery gładkie, jak i papiery we wzory, które idealnie nadają się do powycinania :D


LO powstało wg najnowszej mapki (#206) Creative Scrappers. Muszę przyznać, że pracowało mi się na niej świetnie i nawet udało mi się jej trzymać, co jest dla mnie dość trudne :P
Tu możecie obejrzeć pozostałe prace naszej kreatywnej załogi.
Zapraszam Was do wspólnego mapkowania!!!Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny   :***   :***   :***
I życzę Wam duuuużo słońca!!!

7 komentarzy:

Tusia pisze...

Zawsze podziwiam tą twoją kosmiczną ilość wycinanek :) Nie wiem jak to robisz, że masz tyle cierpliwości :) ale efekt jest wspaniały :)

shiraja pisze...

Cudnie kolorowe, świetnie skomponowane :) Super. Pozdrawiam wiosennie

Matilde pisze...

Rewelacja! Ile tu uroczych drobiazgów! :))

bossanova pisze...

bardzo "Twój" :)) świetny!

OriBella pisze...

Wycinania to Ty mistrzynią jesteś i jeszcze idealnego układania tych niesamowitych warstw:) Wszystko razem wygląda obłędnie!!!:)

Erita pisze...

Na prawdę ilość warstw i szczegółów jest porażająca. A ta ich barwność! W całości kryje się tyle Twojej niespożytej energii! Całość wydaje się nią wręcz promieniować. Sądzę, iż Twój styl jest bardzo rozpoznawalny, gdyż nigdzie indziej nie zdarzyło mi się widzieć żadnych podobnych prac, a troszkę już blogów zwiedzałam. Podziwiam również cierpliwość jaką musisz mieć do wycinania i tuszowania tych wszystkich elementów, to na prawdę godne pochwały!

Karola Witczak pisze...

KOCHAM Twoje prace - tak warstwowe, kolorowe, wyraziste, masa cudności do podziwiania!