czwartek, 6 listopada 2008

Świątecznie

Scrapbookingiem zainteresowałam się jakies 2 miesiące temu podczas poszukiwania na Allegro papieru do pakowania prezentów. Natknęłam się na hasło scrapbooking i postanowiłam sprawdzić "czym to się je". Wyszukiwarka "wyrzuciła" tysiące stron na ten temat. Wszystkie oglądałam jak zaczarowana... Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Od tamtego momentu mam taką malutką obsesję na tym punkcie. Włączam koputer i pierwsze co robię, to przeglądam wszystkie blogi oraz sklepy internetowe, żeby nacieszyć oczy ich ofertą..., notabene juz wiele razy z nich korzystałam...( a jak zbiedniałam od tego... ;)).
Chwilowo mogę się pochwalić jedynie kolekcją kartek świątecznych i albumem, którego niestety nie mogę pokazać, ponieważ jest przeznaczony na prazent...Czyli właściwie, to nie mogę się nim pochwalić :(


Niestety nie mam zdjęć wszystkich kartek, ponieważ zdążyły "wyjść", a było ich ponad 50... Zrobiłam je w stylu klasycznym, przynajmniej dla mnieważ takie najbardziej mi się podobają. Do ich wykonania wykorzystałam brystol, zestaw papierów kolorowych i tektur kupionych w Lidlu, papier świąteczny Dovercraft i tysze pigmentowe.

1 komentarz:

nicktośka pisze...

świetne są twoje karteczki :D