czwartek, 26 lipca 2012

Dolina...

... a właściwie, to doliny dwie: #1 Strążyska- zimowa i #2 Białego- letnia. Na obu zdjęciach moja skromna osoba ;) oprawiłam siebie w bardzo romantyczne papiery Victoria Garden- Echo Park, dawno ich nie używałam i naszła mnie na nie ochota ;)
Okazją do zrobienia LOsa była najnowsza (#218) mapka Creative Scrappers.


Oto i mapka :))

Dziękuję pięknie za odwiedziny :***

piątek, 20 lipca 2012

Chwila...

...to tytuł mojego dzisiejszego wyzwania na Scrapujących Polkach. Chodzi o to, że wymyśliłam sobie, że na LOsie ma się znaleźć zdjęcie, na którym jest uwieczniony jakiś fajny moment- śmieszna, ciekawa sytuacja, którą udało się Wam obfocić w ułamku sekundy. Dodatkowo scrap ma być kolorowy i radosny :))
Na moim LOsie znalazło się zdjęcie mojej kuzynki Ali i moje... miało być kolejna pozowana fotka, ale postanowiłam to zmienić, a że akurat wyszłam z jeziora... nadarzyła się idealna okazja :D
W mojej pracy wykorzystałam dwie fantastyczne i bajecznie kolorowe kolekcje Echo ParkSummer Days i Little Girl, które uwialbiam :)) do tego uważam, że idealnie nadają się do letnich, radosnych prac.


Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***    
(sama obiecuję poprawę w odwiedzaniu Was, ale podejrzewam, że nastąpi ona dopiero po wakacjach... totalny brak czasu... brak mi go nawet na scrapowanie :((  )
Życzę Wam słonecznego i ciepłego weekendu!!!

środa, 11 lipca 2012

Grzyb...

... to jeden z głównych bohaterów mojego LOsa :P  Towarzyszą mu moi rodzice oraz ja, a właściwie moja dłoń ;)
Zdjęcie powstało w 2010 roku, w pewien wrześniowy weekend, który spędzaliśmy nad morzem.
LO powstało wg najnowszej maki (# 216) Creative Scrappers, pokazuję z opóźnieniem, bo tak jakby ostatnio krucho u mnie z wolnym czasem...
Scrap powstał z papierów Year.O.Graphy i odrobiny "Fabulous"- Simple Stories, czyli jednych z moich ulubionych ostatnimi czasy.A oto i mapka :))
Pięknie dziękuję Wam za odwiedziny :***   :***   :***
I życzę słonecznej środy!!!

poniedziałek, 2 lipca 2012

Kolory lata/ summer colors

... znalazły się na LOsie na piątkowe wyzwanie na Scrapujących Polkach. Wytyczne podała Karmeleiro:
* wykorzystanie jakiejś mokrej techniki: mgiełki, farby, embossing na gorąco- do wyboru; ja wykorzystałam akrylówki, białą i turkusową oraz embossing
* kolor turkusowy; użyłam farby oraz papierów w tym kolorze... aczkolwiek cień na moich powiekach też podpada :P
Zapraszam Was do wspólnego scrapowania!!!
Tu możecie zobaczyć LOsy naszej zdolnej załogi :))


Na scrapie znalazło się zdjęcie mojej i mojej Ali :))
Oprawiłam je w bajecznie kolorowe i radosne papiery Echo Park- Summer Days i Little Girl (uwielbiam te kolekcje :D ). Idealnie pasowały mi do polkowego wyzwania (kolor turkusowy kojarzy mi się zdecydowanie z latem ;)) oraz do słownego wyzwania na blogu Bird is the Word, a owym słowem jest "colors" (u mnie w polskim wydaniu :P ).
Tym razem nieco zmieniłam mój styl i obyłam się bez gniecenia papieru... ale warstwy zostały ;)
Dziękuję Wam baaaardzoo za odwiedziny  :***  :***  :***
I życzę udanego weekendu!!!