piątek, 20 lipca 2012

Chwila...

...to tytuł mojego dzisiejszego wyzwania na Scrapujących Polkach. Chodzi o to, że wymyśliłam sobie, że na LOsie ma się znaleźć zdjęcie, na którym jest uwieczniony jakiś fajny moment- śmieszna, ciekawa sytuacja, którą udało się Wam obfocić w ułamku sekundy. Dodatkowo scrap ma być kolorowy i radosny :))
Na moim LOsie znalazło się zdjęcie mojej kuzynki Ali i moje... miało być kolejna pozowana fotka, ale postanowiłam to zmienić, a że akurat wyszłam z jeziora... nadarzyła się idealna okazja :D
W mojej pracy wykorzystałam dwie fantastyczne i bajecznie kolorowe kolekcje Echo ParkSummer Days i Little Girl, które uwialbiam :)) do tego uważam, że idealnie nadają się do letnich, radosnych prac.


Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***    
(sama obiecuję poprawę w odwiedzaniu Was, ale podejrzewam, że nastąpi ona dopiero po wakacjach... totalny brak czasu... brak mi go nawet na scrapowanie :((  )
Życzę Wam słonecznego i ciepłego weekendu!!!

7 komentarzy:

yovi pisze...

Cudny! Energetyczny! I te warstwy!

Bea pisze...

Pięknie, pozytywna energia aż bucha!

CarmenAlice pisze...

spontaniczne fotki są najfajniejsze, scrap jak zawsze cudny!!!

JaneB pisze...

I znowu piękny scrap!!!

Berberis pisze...

świetny!!! pełen energii i kolorów scrap!!! Bardzo mi się podoba :))

Heather McMahon pisze...

I saw your layout on Creative Scrappers and loved it so much I had to check out your blog. This layout is absolutely amazing! I'm definitely keeping track of your blog from now on and have become your newest follower.

frutti pisze...

Ależ słoneczny i energetyczny! Zdjęcie jest fantastycznie, pięknie się prezentuje wśród kolorowych dodatków.