niedziela, 8 lutego 2009

Mapkowy scrap

Scrap 20x20 wykonany na lutowe wyzwanie z mapką na forum :) Tym razem jestem z niego zadowolona :D

Ponadto Mea zaprosiła mnie do zabawy ;) w JEDYNE (oczywiście nadal jestem nieświadoma, jak się robi banerki i tym podobne ;P ). A zasady są takie:
1.Odpowiadamy na pytania:
-jedyny taki dzień
-jedyna taka noc
-jedyna taka chwila
-jedyne takie wydarzenie
-jedyna taka scraperka
2.Wklejamy zasady i banerek na swój blog.
3.Wywołujemy do zabawy 5 innych scraperek.
4.Powiadamiamy o zabawie również scraperkę z ostatniego pytania
Jedyny taki dzień...nie mam pojęcia...dnia narodzin nie pamiętam...napewno był szczęśliwy dla mojej mamy :) Dla mnie chyba dzień, w którym listonosz przyniósł polecony z Uniwerku Mikołaja Kopernika z decyzją o przyjęciu na prawo :) Płakałam ze szczęścia :)

Jedyna taka noc...nie ma jednej ;P Wszystkie spędzone z Anią i z Ironem na imprezowaniu ;) I te spędzone z moimi kuzyneczkami (wielkie buźka dla was ;))
Jedyna taka chwila...Czekanie na wyniki obrony :) Chyba nigdy tak się nie denerwowałam jednocześnie byłam przeszczęsliwa, że już po :)
Jedyne takie wydarzenie...Nie ma jednego...Napewno otrzymanie do rączki dyplomu ukończenia studiów i impreza z tej okazji (imatrykulacja też, bo poznałam kilka świetnych osób :) ) i koncert HIMa w 2001 r.
Jedyna taka scraperka...Zdecydowanie za trudne pytanie ;) Jest ich całkiem sporo :) Po dłuższym zastanowieniu...Nowalinka, bo kocham jej kolorowe prace!!!
Do zabawy zapraszam: Adeluchnę, Barbarellę, Berberis, naturalnie Nowalinkę oraz Sinhue/Ulę :)

1 komentarz:

nowalinka pisze...

Tak, fajny scrapek, świetnie na rogach wykończyłaś zdjęcie :)
I dziękuje za zaproszenie do zabawy, ale jeśli chodzi o zabawę to ja raczej nieśmiała jestem...(nie umiem się "wyzewnętrzniać" ;)