niedziela, 27 maja 2012

Kropki z odrobiną miłości...

Może zacznę od miłości...
Scrap powstał wg mapki #210 Creative Scrappers, a wykorzystał miłosną kolekcję papierów Echo Park- Yours Truly- idealnie pasowała mi do zdjęcia moich rodziców, zostało zrobione 26.06.1982 roku, w dniu ich ślubu kościelnego, a przedstawia wznoszenie toastu :)) Jeszcze trochę mam tych zdjęć ślubnych, więc jeszcze trochę LOsów z nimi powstanie ;)


Oto mapka :))
Teraz czas na kropki, które osobiście uwielbiam (ale czego to ja nie uwielbiam ;))
Mogłam je wykorzystać dzięki Brises, która jest autorką piątkowego wyzwania scrapowego na Scrapująch Polkach. I tak oto trzeba zrobić LOsa ze zdjęciem, dla którego tłem będzie właśnie papier w kropki, groszki, kółka oraz dodatkowo znajdą się na nim chorągiewki, proporczyki.
Ja świetnie się bawiłam przy jego robieniu i również Was zapraszam Was do zabawy!!!
Czasu jest sporo, bo do czwartku, 31.05.2012 r.
Tu możecie obejrzeć prace naszej zdolnej załogi :))
Na moim scrapie pojawiło się zdjęcie mojej bestii o iście cielęcych ślepiach, mimo iż do aniołków to on nie należy ;) Do stworzenia LO wykorzystałam papiery 7 Dots Studio- Elise Rebel i All I Ever

Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***   :***   :***
I życzę udanego niedzielnego wieczoru!!!

8 komentarzy:

nimucha pisze...

Bardzo mi się podobają Twoje artystyczne bałagany, które urządzasz na scrapach :) Cuuudne!!!

Justt pisze...

świetne prace, bardzo lubię Twój styl! :))

KOLOROWY ptak pisze...

FANTASTYCZNE!!! nie mogę się napatrzeć na te warstwy i detale... są obłędne!!! jakże chciałabym zmacać kiedyś takie cuda :D:D:D

Matilde pisze...

Cudowności pokazujesz jak zwykle :)

lin_ka1 pisze...

Sporo wszystkiego, od kropek po dodatki, ale w całości stwarza to jednak porządek, w którym łatwo się odnaleźć. Fajne ))))

Katrina pisze...

Oba scrapy jak zwykle obłędne! Niesamowita bomba energetyczna, świetny efekt warstwowania i oczywiście genialne szczególiki. :)

Ana Castro pisze...

Congrats Katarzyna!!! Love your style!!! ;)

vairatka pisze...

Jaka przestrzeń!!! Strasznie podobają mi się te liczne warstwy i tak dużo tego wszystkiego - naprawdę niesamowity efekt!!