czwartek, 5 marca 2009

Przytulajskie :)

Scrap 20x20 zrobiony pod dyktando Joasi :), które brzmi tak:
Baza 30x30 Z innego papieru wycinamy duże koło ( ok. 15 cm średnicy ) - umieszczemy je mniej więcej na środku bazy i przesuwamy lekko w lewo. Zdjęcie (najlepiej chyba pionowe ale jeżli ktos ma duże poziome to też się nada) obcinamy tak by zajmowało trochę ponad połowę koła. Tzn. umieszczamy je na kole – z lewej strony ma by pół okrągłe tak jak koło (z lekkim marginesem) z prawej obcięte na prosto (tak aby fragment koła z papieru wystawał … ) hmmm nie wiem czy to jasne.
Ponad górną krawędzią koła, od lewej do prawej sporej wielkości półokrągły tytuł scrapa ( dosięga prawie do górnego brzegu scrapa ) Na prawej części koła robimy journaling – na cienkich paskach papieru robimy opis i umieszczamy poziomo kilka linijek 5-7 (częściowo znajdują się na kole częściowo wychodzą poza nie w prawo ).
Z kolejnego papieru wycinamy prostokątny pasek papieru – ok. 12x3 cm. Z prawej strony pasek powinien mieć „wcięcie” tak jakbyśmy punczerem wycięły z niego fragment kółka. Z następnego papieru wycinamy kółko z o średnicy takiej jak pasek papieru. Umieszczamy pasek wraz z kółkiem (lekko dopasowanym w zagłębienie ) w prawym dolnym rogu scrapa. Tuż nad paskiem „podtytuł” scrapa.
Na zdjęciu oczywiście MY ;)


PS. Costa (http://pasje-costy.blogspot.com/) rozdaje słodycze :) I to jakie!!!Przydasie rozdają także Martyna (http://martynabeaux.blogspot.com/2009/03/rozdawnictwo.html) :) i Katasiaczek (http://katasiaczkowe-pasje.blogspot.com/) ze swoimi cudownymi, wiosennymi kwiatami :)

1 komentarz:

nowalinka pisze...

Haha, ale opis :) Dałas radę, świetny scrapek zgodny ze wskazówkami :))