poniedziałek, 25 lutego 2013

C.S.I. Special Agent, case files no. 59 and 60

Ostatnio krucho u mnie z wolnym czasem, więc od razu zamieszczam dwa scrapy ;)

Na pierwszy rzut idzie nowszy- case file no. 60 


Tym razem paleta kolorów jest baaardzo apetyczna :)) a sama tematyka miłosna... postanowiłam się nią pobawić :P Na scrapie znalazły się zdjęcia mojej małej bestii- Homera oraz psa moich kuzynek- Risty przedstawiające ich zaloty :D
Zdjęcia oprawiłam w papiery ILS ("Love and Merry"), Teresy Collins ("Sweet Afternoon"), Galerii Papieru ("Kapuśniaczek") oraz Echo Park ("For the Record 2", "Yours Truly")... czyli przekopałam wszystkie moje zapasy :))  Do tego biały brystol, motyle znalezione na Pintereście (te), czerwona akrylówka, rubonsy, naklejki, tekturowa ramka, sznurek, mikrokulki, koraliki, ćwieki, kwiatki, embossowane stemple, mała klamerka, glossy, brokat i dżety.

Scrapa zrobiłam wg poniższej mapki znalezionej na blogu Scrap Friends- sketch challenge #10.Drugi scrap- case file no. 59.


Na zdjęciu- moi rodzice.
Papiery: ILS, Teresa Collins "Sweet Afternoon", Echo Park "Everyday Eclectic" i "So Happy Together" oraz starocie wykopane w czeluściach biurka :))


Scrapa zrobiłam wg mapki Creative Scrappers :))

Baaardzo dziękuję Wam za odwiedziny i 
życzę udanego początku tygodnia :***

poniedziałek, 11 lutego 2013

C.S.I. Special Agent- Case File No. 58

Odsłona druga moich zmagań z kolorami, wytycznymi, a tym razem także i z mapką C.S.I. :))


Paleta kolorów jest utrzymana w morskiej tonacji, dlatego też na moim scrapie znalazły się nadmorskie zdjęcia, zrobione latem 2012 r. Oprawiłam je w papiery Echo Park- Everyday Eclectic i So Happy Together , Galerii Papieru (brązowa baza) i Teresy Collins- Sweet Afternoon. Do tego biała akrylówka, embossowane stemple, glossy, sznurek, biżu (rozgwiazda), sznurek, nity, ćwieki, dżety i kwiatek.

Papiery w odpowiednich kolorach znalazłam od razu, ale mapka stanowiła dla mnie już większe wyzwanie... siadałam do niej kilka razy i nie wiedziałam, jak zacząć... ale jakoś się w końcu udało ;)

Tu możecie zobaczyć wszystkie praca :))

Paleta i wytyczne: 
Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***

niedziela, 3 lutego 2013

I am a CSI Special Agent :)))

Excited to share that I'm a special agent this month at Color Stories Inspiration C.S.I. Challenge site.
Thank you, Debbi for invitation :***
Here's my take on the current Case File No. 57.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o angielski ;)  zdecydowanie wolę używać polskiego.

Jakiś czas temu Debbi Tehrani zaprosiła mnie do gościnnego projektowania na forum C.S.I. I tym oto sposobem zostałam agentem specjalnym na miesiąc luty :))
Tu znajdziecie pierwsze wyzwanie z moim udziałem- Case File No. 57.


Paleta kolorów i wytyczne C.S.I. jest utrzymana w zdecydowanie romantycznej tonacji, dlatego na moim LOsie znalazło się ślubne zdjęcie moich rodziców. Do jego oprawy użyłam mojej nowej zdobyczy (wielkie dzięki Angi :***)- kolekcji Everyday Eclectic- Echo Partk, w której się zakochałam :)) Do tego białe tło mazane gesso i spryskane różową mgiełką (bubble gum) oraz embossowane stemple, glossy, kwiatki, wycinanki, guziki, dżety i czarna nitka.

Oto paleta i wytyczne (należy użyć wszystkich poniższych kolorów z drobnym dodatkiem neutralnych, jak biały, czarny, szary, kremowy; jeśli chodzi o dodatkowe wytyczne, to w przypadku "Evidence"- należy użyć minimum dwóch wytycznych, "Testimony"- min. jednej).


Ponadto scrapa zrobiłam wg mapki #9 znalezionej na blogu ScrapFriends.
Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***
I życzę udanej niedzieli!!!