wtorek, 30 października 2012

Ostatni raz...

Czyli mój ostatni scrap wg mapki (#232) Creative Scrappers... Niestety ostatnio nie domagam czasowo i musiałam zrezygnować...co było trudne, ponieważ się zadomowiłam ;)

Na moim LOsie znalazły się zdjęcia mojej bestii, która to niby spała, ale jednocześnie co chwilę otwierała ślepia i sprawdzała czy przypadkiem nie omija jej coś ciekawego ;)
Oprawiłam je w kwiatowe papiery Zephyr- Primy. Tło zamazałam nieco gesso i spryskałam limetkową mgiełką (wykorzystałam maskę w gwiazdy). Do tego przeszycia, koronka, stemple, proszki do embossingu, dziurkacze, zszywki, guziki, dżety i brokat oraz sznurek.


Mapka :))
Tu możecie zobaczyć prace naszego kreatywnego zespołu.


Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***
I życzę udanego wtorkowego wieczoru!!!

piątek, 26 października 2012

LO razy 2 :))

... czyli o tym, jak nie miałam natchnienia, żeby zasiąść do komputera :P

Na pierwszy rzut idzie dzisiejsze wyzwanie na Scrapujących Polkach, do którego wytyczne podała nam Huma:
- na LOsie mają pojawić się trójkąty- w liczbie mnogiej, ale bliżej nieokreślonej, mają być widoczne- ja moje namalowałam gesso oraz wycięłam- znalazły się na girlandzie
- zdjęcia ma być uniesione, a nie przyklejone do bazy na płasko.
I to by było na tyle :))

Na moim scrapie znalazło się zdjęcie mojej kuzynki Agaty i mojej bestii. Agata próbowała uczyć się  na egzamin na prawko, a Homer intensywnie jej w tym przeszkadzał, domagając się gilania ;)
Zdjęcie oprawiłam w piękną, kwiatową kolekcję Rosarian- Primy. Do tego Ramka ze Scrapińca, gesso, czarna akrylówka, glossy, brokat, małe różyczki, stemple, pudry do embossingu, guziki i dżety :))

Na drugi rzut- LO na wyzwanie z zeszłego piątku. Wytyczne podała Berberis:
- na Scrapie musiała znaleźć się ramka/ ramki- moja jest naklejona na zdjęciu, dodatkowa pomazałam ją fioletowym brokatem, żeby bardziej się wybijała
- min. 2 ćwieki
- 3 kwiatki
- musiał znaleźć zastosowanie dziurkacz brzegowy.

Do mojej pracy wykorzystałam dwie kolekcje Simple Stories: Fabulous i 100 days of summer. Do tego biała akrylówka, sporo brokatu, stemple, proszki do embossingu, naklejki  i sporo wycinanych przeze mnie elementów :))
Zdjęcie przedstawia moją skromną osobę, w 2005 roku.

Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***
I życzę udanego piątku!!!

środa, 17 października 2012

Gwiazda

Czyli moja mama na swoim własnym, osobistym ślubie!!! A właściwie to na weselu, bo to na nim zostało zrobione zdjęcie ;)
Do oprawy fotki ponownie wykorzystałam cudne papiery i naklejki Sweet Day- Echo Park. Do tego oczywiście, stemple, proszki do embossingu, rubonsy, dziurkacze, guziki, ćwieki, sznurek, brokat i pomarańczowa mgiełka.
Scrap powstał wg najnowszej mapki (#230) Creative Scrappers.
Tu możecie zobaczyć, jakie cudeńka stworzyła nasza załoga :))

Przygotujcie się na dużo zdjęć :))


Mapka- warstwowiec, jakie uwielbiam :DTytuł umieściłam na folii, którą wygięłam w łuk, żeby nadać jej trójwymiarowości. Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***
I życzę słonecznej środy!!!

piątek, 12 października 2012

We love the beach!!!

Czyli ja i moja bestia rządzimy na plaży :P Zdjęcie zostało zrobione w czasie tegorocznego, sierpniowego urlopu, który spędzaliśmy tam, gdzie zwykle... ;)
Okazją do jego wykorzystania było moje wyzwanie na Scrapujących Polkach . Wymyśliłam sobie, że na LOsie ma znaleźć się bibuła (pod postacią tła, lub jego części, albo kwiatu), girlanda oraz brokat. A że ostatnio w moje ręce wpadły boskie papiery Echo Park- Sweet Day, to postanowiłam się do nich dopasować... i zrobić bibułowo- gniecione tło, które dodatkowo spryskałam limetkową i błękitną mgiełką oraz brokatem. 

Zapraszam Was do wspólnej zabawy z bibułą!!!Dziękuję wam pięknie za odwiedziny :***
I życzę udanego piątku!!!

wtorek, 9 października 2012

Scrap jesienny...

... na piątkowe wyzwanie na Scrapujących Polkach. Wytyczne podała AgnieszkaBe:
- jesienne zdjęcie (moje fotki znalazłam na jednym z moich ulubionych profili na fb- Oh So ShAbBy By Debbie Reynolds- z moim zbiorze nie znalazłam nic ciekawego ;))
- jesienne kolory: żółty, czerwony, pomarańczowy i brązowy (wykorzystałam papiery wielu firm, pierwsze, jakie kupowałam... teraz trudno u mnie znaleźć takie kolory :P )
- dodatkowy, bardzo wyróżniający się kolor- u mnie jest to fioletowy.
Zapraszam Was gorąco do wspólnej zabawy!!!

Dziękuję wam pięknie za odwiedziny :***
I życzę słonecznego wtorku!!!