poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Party time...

... czyli Sketch #222 Creative Scrappers w moim wykonaniu :))  aczkolwiek pokazywany z tygodniowym opóźnieniem- jakoś nie mogłam usiąść do kompa...
Na fotce moja skromna osoba :P  Zdjęcie zostało zrobione w 2007 roku, jakoś w październiku, na pierwszej imprezie w nowym (i ostatnim) roku akademickim, w akademiku.
Oprawiłam je w papiery z różnych kolekcji Fancy Pants i My Mind's Eye- Love Me. Do tego oczywiście rozety, stemple i folie od nich, embossing, akrylówki, guziki, naklejki i ostatnimi czasy ulubiony pomarańczowy brokat :))


Oto i mapka :))


Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***
(ja zaległości w odwiedzaniu w odwiedzaniu Was nadrobię pewnie za milion lat... czyli po egzaminie na studiach podyplomowych... ;))

Życzę Wam udanego początku tygodnia!!!

piątek, 17 sierpnia 2012

Mapa...

... to podstawowy składnik mojego dzisiejszego wyzwania na Scrapujących Polkach- ma być bazą dla LOsa. Dodatkowo musi znaleźć się na nim sznurek. Kolory i styl- dowolne.

Na moim scrapie znalazł się fragment mapy Polski z zaznaczonymi radarami :P  oraz papiery Fancy Pants. Mapę częściowo zamalowałam białą akrylówką, żeby kolorowe papiery za bardzo nie zlewały się z tłem. Do tego dodatki powycinane z owych papierów i oczywiście sznurek. Wszystko popodklejałam trzymilimetrową tekturą- tak dla odmiany ;)
Na zdjęciu: moja mama, kuzynka i Homer w czasie spaceru nad morze (lato 2010r.).

Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :***
I życzę udanego piątku!!!

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Stuttgart

... czyli ja na emigracji wakacyjnej (w czasie studiów... bo niby po co odpoczywać w wakacje, jak można się pomęczyć :P ).
Na LOsie znalazły się trzy kolekcje Echo Park: Playground i dwie kropkowo-paskowe: ta i ta.
Scrap powstał wg najnowszej (#220) mapki Creative Scrappers :)) Bezpośredniego linka do wyzwania nie mam, bo tak jakby leżę na plaży (mam urlop), a post sam się publikuje ;) przynajmniej mam taką nadzieję :P


Mapka :))Dziękuję Wam gorąco za odwiedziny :***