poniedziałek, 31 października 2011

Misie :)))

Scrap na Polkowe wyzwanie nr 5, którego autorem jestem ja :)))
A zażyczyłam w nim sobie gałązki i drucika lub sznurka :)
U mnie gałązka opleciona jest drucikiem, a na ten z kolei nawlokłam srebrne koraliki ;)
Na zdjęciu: Ania, Ewelina i ja, w Zakopcu, a dokładniej na Gubałówce :))
Spędziłyśmy tam fantastyczne cztery dni, w tym Sylwestra w 2007 roku :D
Po tym wyjeździe utwierdziłam się w przekonaniu, że zdecydowanie góry wolę zimą.

Zapraszam Was do wspólnej zabawy z moim wyzwaniem!!!
Trwa ona do 3.11.2011 r.Bawiłam się papierami ScrapCake, brystolem, pisadłami czarnymi, gałązką, drutem, koralikami ćwiekami i kwiatkami Dolina Tęczy Craftmanii, big shotem, brokatami, stemplami (tymi), embossem, tuszami latarniowymi i tekturą :)

Dziękuję Wam bardzo, bardzo za odwiedziny :*** :*** :***

piątek, 28 października 2011

Kot--- kolorowo-tęczowo

Jakiś czas temu dostałam maila od Tulipanki z fantastyczną informacją :) Otóż zaprosiła mnie Ona do gościnnego zaprojektowania pracy dla Digi Scrap!!!
Uparłam się, że zrobię scrapa, a wybrany stempel (te cudne kwiatki) jakoś w niego wkomponuję :) W między czasie wersja scrapa zmieniła się kilka razy, a wkomponowanie kwiatków okazało
się duuużo trudniejsze ;)
Paleta kolorów była ograniczona... na szczęście dla mnie temat wyzwania to "Kolorowo- tęczowo", 4 kolory z poniższej palety musiały znaleźć się na pracy- mój wybór padł na żółty, pomarańczowy, błękitny i zielony :)
Ostatecznie powstało to:

Bawiłam się papierami wszelakimi, maszyną do szycia, stemplami, embossem, tuszami latarniowymi, tekturą, big shotem, guziolami, ćwiekami, glossy, brokatami, alfabetem z Auchan i rubonsami :)

Dziękuję Wam za odwiedziny :*** :*** :***
I życzę słonecznego piątku!!!

A sama lecę do pracy :P

niedziela, 23 października 2011

Skarb :)

Czyli Homer na szlaku ;) Cel- jego prezent gwiazdkowy :))
Scrap zrobiony gdzieś pomiędzy jedną, drugą i trzecią herbatką zieloną u Ani. Na wyzwanie na Scrapujących Polkach, wytyczne podała Brises:
-mapka- przyjmijmy, że widać :P trzymanie się mapki zawsze przychodzi mi z wielkim trudem :P
-czarno-białe zdjęcie
Zapraszam Was gorąco do wspólnej zabawy, która trwa do 27.10.2011!!!

I jeszcze pytanie: macie może jakiś sposób na to, żeby po spryskaniu mgiełkami kartka nie wyginała się, albo jak ją prostujecie??
Bawiła się papierami The ScrapCake- Przytulne Święta, ćwiekami i kwiatkami Craftmanii- Dolina Tęczy, pisadłami czarnymi, dziurkaczami, stemplami, tuszami latarniowymi, embossem, piernikowymi ludzikami, guzikami, sznurkiem i brokatem :)

Dziękuję Wam pięknie za wszystkie odwiedziny i
ślady, które po sobie zostawiacie :*** :*** :***
Życzę Wam słonecznej niedzieli!!!

środa, 19 października 2011

Chwalę się... znowu :D

Bo nie byłabym sobą :)))
Dostałam się doCreative Scrappers!!! Cieszę się jak dziecko :))) Nie spodziewałam się w ogóle :) Już nie mogę się doczekać pierwszych mapek :D

A tak poza tym, to mam dla Was kartkę- na wyzwanie #4 na Scrapujących Polkach, temat wymyśliła Kobens :) Na kartce ma znaleźć się plecionka, u mnie jest w dwóch formach: papierowa i sznurkowa (warkocz) :))
Zabawa trwa do 24.10. :) Zapraszam Was do niej gorąco!!!Bawiła się papierami ILS, papierem do pakowania, maszyną do szycia, stemplami (od Ani), embossem, ulubionymi tuszami latarniowymi, kwiatkami, sznurkiem, kropkami akrylowymi, brokatem i big shotem:)

Dziękuję Wam bardzo, bardzo za odwiedziny :*** :*** :***
I życzę słonecznej środy!!!

sobota, 15 października 2011

Ptaki :))

... to temat wyzwania scrapowego na Scrapujących Polkach, który zaproponowała Anai :)) Jego interpretacja należy do Was, byle na pracy znalazły się ptaki :)
U mnie są :) a otaczają mojego brata, stojącego na latarni morskiej w Jarosławcu. Z racji, że zdjęcie jest nadmorsko- wakacyjne, w takiej też kolorystyce zrobiłam scrapa :) woda i słońce... to jest to, co tygrysy lubią najbardziej :D
Zapraszam Was gorąco do wspólnej zabawy!!!
Scrapy możecie robić do 20.10.2011 :)

Bawiłam się ulubionymi Echo Parkami (Summer days i Little Girl), brystolem, dziurkaczami, pisadłami czarnymi, stemplami, embossem (pobawiłam się nawet w embossing na folii od stempli :)), tuszami latarniowymi, guziolami, tekturą, brokatem, naklejkami i ćwiekami :)

Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny :*** :*** :***
Życzę Wam udanego i pełnego słońca weekendu!!!

wtorek, 11 października 2011

Kartki urodzinowe :))

Na pierwszy ogień idzie kartka dla mojej Babci- na osiemdziesiątkę :D
Z różami wyciętymi z moich ukochanych Echo Parków- Victoria Gardens :))
Uwielbiam takie warstwowce :D
Druga jest na pięćdziesiątkę wujka :)Bawiłam się blokiem technicznym, Echo Parkami, maszyną do szycia, pisadłem czarnym, stemplami, tuszami latarniowymi, ćwiekami, guzikami, glossy, brokatem w kleju, farbą pękającą, dziurkaczami i tasiemką :D

Dziękuję Wam za odwiedziny i wszystkie ślady,
które po sobie zostawiacie :*** :*** :***

Życzę Wam udanego wtorku!!!

piątek, 7 października 2011

You & Me...czyli Ty i ja :)

Dziś jest piątek, a więc mamy kolejne wyzwanie scrapowe na Scrapujących Polkach!!! Tym razem wytyczne podała Vanillie:
-piękne zdjęcie wrzosów jako inspiracja kolorystyczna (dla mnie to było prawdziwe wyzwanie, żeby dopasować kolory- biegałam pomiędzy dwoma ksomputerami... na każdym kolory miały inny ton :P
-maski (mi posłużyły tekturowe kwiatki spryskane mgiełką) i to by było na tyle ;)

Zabawa trwa do 13 października i zapraszam Was do niej gorąco!!!

Tytuł mojego scrapa podpada pod wyzwanie słowne na Birs is the Word ;)Na moim scrapie pojawia się mój Homer i kuzynka- Agata :) w fantastycznej "całuśnej" pozie :D
Bawiłam się blokiem technicznym, papierami wszelakimi, mgiełkami, tekturą, pisadłami czarnymi, maszyną do szycia, stemplami, embossem, tuszami latarniowymi, guziolami, kropkami akrylowymi, kwiatkami Prima, perłami w płynie, ćwiekami, dziurkaczami i rubonsami :D

Dziękuję Wam gorąco za odwiedziny :*** :*** :***
I życzę dużo słońca!!!