piątek, 30 października 2009

Znowu wędruję ;)

Wpis do wędrasia kachy (z 19-tej edycji albumów) "Cudze chwalicie...". Mój zakątek, to Bydgoszcz, a przynajmniej w chwili obecnej ;) bo w końcu nigdy nic nie wiadomo... może mój plan wypali... na co oczywiście liczę :)

A tak poza moimi planami...Spotkała mnie baaardzo miła niespodzianka!!! Zostałam wyróżniona przez Berberis (http://berisart.blogspot.com/) :)

niedziela, 18 października 2009

Wędrująco :)

Ostatnio coś czas przecieka mi przez palce... jedyne co widzę przed oczami to literki... nie ma to jak wielki powrót do nauki ;) Ale przez to czasu strrrrasznie mało, ledwie udaje mi się go trochę na scrapowanie, a co tu mówić o odwiedzinach wszystkich ulubionych blogów (a jest ich tooona ;) ) oraz forum... Byle tylko mój niecny plan wypalił i żebym w końcu mogła robić to, co chcę i lubię :D
Mój pierwszy wędrujący (z 19-tej edycji), który zresztą jest już w drodze :D
Okładka:

I zadek :)
A oto mój uśmiechnięty wpis oraz list przewodni, a właściwie koperta, w której jest zakamuflowany :)


środa, 7 października 2009

Babciowo ;)

Kartelucha na piaskownicowy CardLift Rosalii (http://art-piaskownica.blogspot.com/).
Powędrowała do mojej Babci, z okazji Jej imienin :)
Pierwszy raz użyłam papierów Amber i jestem nimi zachwycona :) są idealne do wszelkiego rodzaju kartek i karteczek :) szczególnie tych w delikatnym, romantycznym stylu :) Po prostu cud, miód i orzeszki ;)PS. Milqin rozdaje słodycze :) (http://milqin.blogspot.com/)

niedziela, 4 października 2009

MY... na niebiesko ;)

Scrap (A4) na monochromatyczne wyzwanie w Piaskownicy, tym razem na niebiesko (edycja Anny Marii) :) oraz na forumową zabawę równoległo- liftową z mojej edycji :) Scrap jest liftem pracy, której autorką jest Bella Vida (http://redrediris.blogspot.com/).
Jako że uwielbiam niebieski i wszystki jego odcienie, nie miałam specjalnie problemu z jego sklejeniem :) doszło wręcz do tego, że nie mogłam się zdecydować, czy chcę, żeby był w tonacji jaśniejczej, czy też w ciemniejszej ;) Doszłam w końcu do wniosku, że skoro zdjęcie jest dziecięce, to lepiej będzie wyglądać w jaśniejszych odcieniach niebieskiego... O_o
Zdjęcie z czasów prechistorycznych... miałam 4 lata , mój braciszek- 2 :)


Forma journalingu perfidnie zgapiona od Enczy ;) (http://encza.blogspot.com/)
Mam nadzieję, że mnie nie bobije... :P , ale tak strasznie podobał mi się jej journaling, ze nie mogłam się powstrzymać ;)

czwartek, 1 października 2009

Pifny scrap ;)

Scrap wyzwaniowy- wg mapki, jak zwykle nieco spóźniony ;) nie ma to jak buntujący się internet :) Jak zwykle w formacie 21x21, czyli moim ulubionym :) Na cudnym papierze chocomint ILS :D Fantastycznie pracuje się na tych paprach :D


PS. Asica rozdaje słodycze!!! (http://asica-scrap.blogspot.com/) Brises też postanowiła podzielić się słodkościami!!! (http://ana-brises.blogspot.com/) :D A do ich grona dołączyły jeszcze Katharynka :) (http://katharynka.blogspot.com/) i Martyna (http://martynabeaux.blogspot.com/)